W Małopolsce jest 25 tysięcy pielęgniarek. Ile z nich wypisuje recepty? DZIESIĘĆ. Robią to za darmo.

Recepty pielęgniarek i położnych.

 

        

 

 

11 sierpnia 2016 - Zobacz informację w przedmiotowej sprawie...

 

Zobacz także:
 
 
 
 
 

Komentarze użytkowników

#1  2016.08.11 20:14:42 ~JP

W dupie mam te recepty lekarskie ( i tak piszę te recepty) ale pracując w gabinecie chirurgicznym nie wiem dlaczego potrzebuję obecności lekarza, żeby wykonać opatrunek! NIESTETY Polskie Pielęgniarki nie mają ŻADNYCH uprawnień bo wszystko blokują lekarze( szkoda, że nic nie robią)ŚMIEJE SIĘ CAŁY Świat, że POLSCY LEKARZE nie śpią!

#2  2016.08.11 22:04:00 ~do JP

To pytanie trzeba zadać tym na górze i kłania się pytanie i po co te studia specjalizacje jak i tak nic nie możesz;gdzie ta samodzielność zawodowa? tylko w sloganach. Wyrywne i tak się znalazły jak zwykle przoduje w tym małopolska i to się nazywa w naszym zawodzie solidarność zawodowa.Skoro te zaczęły pisać i to za friko następne się zmusi za cenę stanowiska lub etatu i tak to u NAS baby działa.ZERO jedności:)a świat niech się śmieje bo ma z czego SIOSTRY !

#3  2016.08.11 22:20:12 ~viola

Co prawda to prawda, między pielęgniarkami nigdy nie było solidarności

#4  2016.08.12 07:42:47 ~piel

Viola ma rację, mam koleżankę w pracy, która nigdy nie popiera drugich pielęgniarek, a dla niej lekarz to chodzące bóstwo , należy się cieszyć, że to pokolenie już zbliża się do emerytury.

#5  2016.08.12 08:24:35 ~piel

Przez te wyróżniające się,najbardziej "ambitne",gotowe zrobić wszystko za przychylne spojrzenie Pana Doktora,nigdy nic nie osiągniemy i zawsze będziemy tanimi służącymi Panów Doktorów.Nie pomogą nam ani tytuły mgr ani nawet doktoraty gdy będziemy po prostu głupie.

#6  2016.08.12 17:07:04 ~gfgged

Kursy ordynowania leków oraz badania fizykalnego dopiero wchodzą i będą realizowane m. in. przez Izby Pielęgniarskie z funduszy europejskich. Za chwilę więcej pielęgniarek będzie je wypisywać, kto chce, ten na kursy pójdzie, reszta niech się nie wypowiada. Poznańska Izba - 400 chętnych pielęgniarek na kurs ordynowania leków, czyli chętnych nie brak.

#7  2016.08.12 17:44:04 ~iga

Na głupich siostrach izby od lat zarabiają fortunę.Naiwnych owieczek widać w tym zawodzie nigdy nie braknie i będą jeszcze wiele lat tanią siłą roboczą do wszystkiego.

#8  2016.08.12 20:54:17 ~paola

Zwracam się do jego fluorescencji księcia radzi-wiła .z tv dowiedziałam się,że zarabiam 5 000.szukałam tej kwoty na moim koncie i w związku z jej brakiem udałam się do mojego szefa i mówię,że odkryłam,że mój księgowy,przelewa mi kasę na inne chyba konto,bo na mam 1480 zł,zdziwił się jak mój Syn i Mąż,którzy tez pomyśleli o moich ukrytych dochodach w raju podatkowym ! Więc pytam : teraz mam 5 000,a już.od 2022 mam mieć 2400.czy aby nie wkradł się tu chochlik drukarski? może chodzi o 3022 rok ?