Reportaż telewizyjny - recepty pielęgniarek. Reporter pyta: dlaczego pielęgniarki miałyby się zgodzić na wypisywanie recept, przecież to dodatkowe obowiązki bez gratyfikacji finansowej?

Recepty pielęgniarek

 

        

 

                                                                                        * kliknij po więcej informacji

Zobacz także:
 
 
 
 

Komentarze użytkowników

#1  2016.09.05 20:44:53 ~wiola

Same się pchamy w prace za friko, czym to się szczycić,że to podnosi prestiż ! (to jest jawne wykorzystywanie głupich pielęgniarek za darmo jak zwykle, nic więcej ).

#2  2016.09.05 21:53:11 ~gość

Zacofane kobieciny nie wiedzą,że za pracę należy się wynagrodzenie.Pracują takie niedomyte,umęczone na 2 etaty za parę groszy każdy,latają resztkiem sił na kursiki,dumne i blade,że napiszą receptki,więc nie dziwcie się,że wszyscy was lekceważą,a pieniądze dostają mądrzejsi od was.

#3  2016.09.06 10:50:52 ~yeti

Widać ile jest warte wykształenie mgr pielęgniarki,nadają się tylko na darmową siłę roboczą

#4  2016.09.06 14:56:36 ~@@@

Po raz kolejny! Ot i solidarność zawodowa:( Z drugiej strony zawsze to lepsze niż praca bezpośrednio przy łóżku chorego;może to o to chodzi tym wyrywnym?

#5  2016.09.07 20:23:10 ~A.....

Ja sie cenie zgarniam 10tys pln i mimo to domagam sie podwyzki u szefostwa nie bojcie sie stawiac warunkow!

#6  2016.09.09 11:05:56 ~DOROTA B.

Mam wielką nadzieje że po ukończeniu tegoź kursu otrzymam dodatkową gratyfikację finansową. Liczę na to,że wszystkie pielegniarki będą wypisywać recepty.podwyżkę

#7  2016.09.09 14:39:34 ~do dorotyB

A wiesz,że nadzieja MATKA głupich? obyś się nie przeliczyła:)

#8  2016.09.11 14:38:39 ~cyt.

"Wstań i walcz – jałmużna dla niedołęgów."

#9  2016.09.20 22:11:59 ~Romuald Pe

Czytam te wasze komentarze i jawicie mi się jako osoby małe i głodne w Polsce nie stać nas na wasze żądania finansowe musicie mieć świadomość ,że jesteśmy biedniejszą nacją niż Niemcy czy Amerykanie , poza tym w opiece długo terminowej potrzeba nam bardziej kogoś takiego jak sanitariuszka ,która konkretnie coś pomoże a nie wysoko wykształconej pielęgniarki .która przeważnie edukuje . Trochę nie w temacie ,ale życzę wam powodzenie .